internetowe puzzle

Lekkomyślnie zgodziłem się kiedyś na udział w spotkaniu promocyjnym dla seniorów. Promocja i senior to słowa klucze, do których nic już nie warto dodawać.

Zafascynowany osobowością prowadzącego zamieściłem relację z tego spotkania na swojej stronie. To było jeszcze bardziej nierozważne. Mój blog miał inne cele: luźne refleksje na temat statystyki medycznej, rozliczeń z NFZ, dostępu do świadczeń medycznych, problemów programistycznych i koncepcyjnych, wdzięku i uroku programistów dostawców oprogramowania do rejestracji medycznej (oraz innych cech przydatnych programistom, jeśli posiadają), zarządzeń Prezesa NFZ i rozporządzeń Ministra Zdrowia oraz innej literatury fachowej i fantastyki urzędniczej.

Tymczasem nie daje mi spokoju popularność tego jednego wpisu, który momentami jest pierwszy w peletonie. Nie tak miało być. Obiecałem, że wrócę do tematu, a że większość obietnic odkładam na czas emerytury, wciąż jeszcze nie wracałem. Internet to jednak rodzaj puzzli i jak się złoży kilka kawałków…

419726

… to się potem czuje dziwny dyskomfort. Uczucie znane chyba od dziecka, bo gdy zginął choćby jeden kawałek, co okazywało się oczywiście dopiero po ułożeniu wszystkiego, co było w pudełku, to po prostu aż bolało.

Więc to chyba silniejsze ode mnie.

videoblocks-hand-put-the-last-piece-of-jigsaw-puzzle-to-complete-the-mission_b7-mgux8z_thumbnail-full01

Teraz wystarczy kliknąć i czasem aż trudno uwierzyć, ile świata jest skopiowanego do internetu. Takie czasy…

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że internet to takie puzzle, w których układany obrazek nie ma krawędzi…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, po godzinach i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s