przerwa czyli awaria kontrolowana

bo od rana nie działał system potwierdzania eWUŚ – centralny system, który jest odpowiedzialny za wycinkę lasów. W tym dniu archiwa podmiotów leczniczych wzbogaciły się łącznie o liczbę kartek równą liczbie pacjentów leczonych w tym dniu w Polsce.

Ale już wszystko działa i właściwie to nie ma o czym dyskutować. Oprócz rozpaczliwych zapytań na forach związanych z rozliczaniem NFZ: działa wam? komu działa? czy już działa?

oraz licznych telefonów do informatyków lokalnych od użytkowników, którzy nie mogli uwierzyć, że problem jest gdzieś na zewnątrz. Takie zaufanie do NFZ! A tymczasem NFZ po południu zdecydował się ujawnić światu awarię. Przepraszam, nie było żadnej awarii.


Prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu eWUŚ
Szanowni Państwo, informujemy że trwają intensywne prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu eWUŚ. O zakończeniu prac, i związanej z nimi przerwy technicznej w działaniu systemu, poinformujemy Państwa niezwłocznie, w osobnej korespondencji. Przepraszamy za utrudnienia.
przecinek przed i – i jak innowacja, przecinek jak przecinek

O niepełnej funkcjonalności nie wiem, akurat tej części nie używam, która była sprawna. Intensywne prace po godzinie zakończyły się sukcesem, bo:

Zakończyła się przerwa techniczna, związana z pracami nad przywróceniem funkcjonowania systemu eWUŚ
Szanowni Państwo, informujemy że zakończyła się przerwa techniczna, związana z pracami nad przywróceniem funkcjonowania systemu eWUŚ. System działa prawidłowo.
owacje na stojąco, kwiaty, szampan!

Chyba nawet nikt nie zauważył, że coś nie działało…


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „przerwa czyli awaria kontrolowana

 1. Katarzyna pisze:

  Witam
  Czy mogę mieć pytanie?
  Dopiero rozpoczynam pracę i kodowanie różnych procedur i świadczeń. Mam pytanie odnośnie procedur w rozliczeniach pacjentów covidowych. Chciałabym wiedzieć jaka jest różnica między procedura cewnikowanie żył a nakłucie żyły-inne i czy mogę te dwie procedury wpisać np do zastosowanych procedur, to samo tyczy się procedury cewnikowanie tętnic oraz nakłucie tętnicy.
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Polubienie

 2. Dan pisze:

  Poza EWUŚ nie działała również możliwość zmiany hasła użytkownikom Portalu SZOI więc w sytuacji gdy ktoś zapomniał nie mógł uzyskać dostępu przez cały dzień.

  Polubione przez 1 osoba

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s