ELC- poprawiać doskonałe?


Czyż to nie jest oburzające!

Z ELC nie korzystamy, bo mamy od dawna własny  System Informacji o Szpitalach, który zmodyfikowaliśmy w kwietniu 2020 r, kiedy po raz pierwszy karetki z pacjentami zaczęły jeździć od szpitala do szpitala – mówi Lech Sprawka. – Przyświecał nam jeden cel, aby dyspozytorzy nie musieli dzwonić do lekarza dyżurnego. Dotychczas ci zachowywali się różnie, czasami choć mieli miejsca, rezerwowali je dla swoich pacjentów. Teraz lekarz dyżurny nie może odmówić, bo łóżko widać w systemie. Ponadto stworzyliśmy cztery zakładki covidowskie, by było wyraźnie widać, jakie konkretne łóżka są wolne. Dorosłego przecież nie położy się w dziecięcym – wyjaśnia Lech Sprawka. I dodaje, że tak może też działać ELC, wystarczy go tylko dopracować.

Prawo.pl
źródło: CeZ

Doświadczenie, które zdobyliśmy przy wdrożeniu systemu e-Rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19, pozwoli podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe na drodze ku pełnej cyfryzacji systemu ochrony zdrowia w Polsce i zawsze z myślą o pozytywnym doświadczeniu ich użytkowników – dyrektor CeZ Jarosław Kieszek o nagrodzie Digital Excellence Awards 2021.

CeZ


Ten wpis został opublikowany w kategorii informatyzacja, cyfryzacja i inne cuda i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s